Catering dla firm


Coraz więcej przedsiębiorstw gwarantuje swoim pracownikom wyżywienie w czasie pracy. Jest to ogromne udogodnienie dla pracowników, gdyż nie muszą oni przygotowywać samodzielnie posiłków i tracić czasu na obiady w pobliskich barach.
Takie rozwiązanie pozwala również zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.
Obiady dla firm w swojej ofercie posiada wiele firm cateringowych. Posiłki są bardzo dobrze zbilansowane i różnorodne. Na stronie firmy cateringowej zwykle dostępny jest jadłospis na cały tydzień, cennik oraz wszelkie podstawowe informacje. Często posiłek składa się z dwóch dań, zupy i dania głównego.
Ciepłe posiłki dostarczane są w porze obiadowej do siedziby firmy. Najczęściej są one zapakowane w plastikowe pudełka bądź szklane słoiki. Słoiki to świetna alternatywa dla plastikowych opakowań, gdyż są one ekologiczne i można je ponownie wykorzystać. Miesięczny koszt korzystania z tego typu usług wynosi kilkaset złotych. W ofercie znajdują się również potrawy dla wegetarian i wegan.
Do wyboru są dania o różnej wartości kalorycznej.
Obiady dla pracowników przygotowywane są na bazie świeżych produktów. Warto podpisać umowę ze znaną i sprawdzoną firmą cateringową, która szczyci się bardzo dobrą opinią wśród swoich klientów.

Zobacz polecane: Obiady Poznań.