Protetyk słuchu zadba o twoje uszy


Słuch jest jednym z najważniejszych zmysłów jakie posiada człowiek. Ktoś, kto źle słyszy, nie potrafi normalnie funkcjonować w ciągu dnia. Dlatego kiedy tylko pojawiają się pierwsze problemy ze słuchem, warto udać się do laryngologa i rozpocząć skuteczne leczenie.
Czasem jednak zmiany są nieodwracalne i zmysł słuchu coraz bardziej zanika. W takich sytuacjach jedyną pomocą będzie służył protetyk słuchu Poznań, który przygotuje dla swojego pacjenta specjalny aparat słuchowy, idealnie dopasowany do ubytku słuchu jaki on posiada.
Aparat słuchowy
Współczesne aparaty słuchowe, są bardzo dyskretne. Często osoby, które spędzają dużo czasu z osobą niedosłyszącą, nawet się nie orientują w tym, że ta osoba nosi aparat słuchowy. Aparaty tego typu są bardzo małe i mało widoczne. Są montowane wewnątrz ucha, gdzie ich zadaniem jest wzmocnienie dźwięków z otocznia.
Nowoczesne aparaty
Najnowocześniejszą ofertą aparatów słuchowych, są aparaty cyfrowe. Charakteryzuje je to, że automatycznie dopasowują się one do zmieniających się warunków bytowych i sytuacji życiowych. Aparaty tego typu są specjalistycznie dopasowywane przez protetyka, do ubytku i osobistych potrzeb pacjenta.
Aparat słuchowy poprawi jakość życia osoby niedosłyszącej.